Najlepsza Wróżka Katowice, Sosnowiec Mysłowice

Jeśli szukasz dobrej wróżki z okolic miasta Katowice, udało Ci się.

Wróżka Anna pomogła wielu odpowiedzieć na rozterki związane z miłością, karierą, rodziną. Wróżka Katowice Jest wiele systemów wróżenia – Wróżka Anna uważa że niektóre z nich bardziej pasują do nas niż inne. Dlatego posługuje się biegle:

  • Tarotem Klasycznym
  • Tarotem Jedwabnego Szlaku (Wyrocznia Mo)
  • Numerologią

  Najważniejszym jednak narzędziem jest intuicja, jasnoczucie.

Jasnowidzenie, Wróżka Anna rozwijała przez lata tworząc osobiste obrazy energii ludzi.

Umów się na wizytę: telefon: 789357534

Kontakt możliwy jest również zamówienie wróżby na email:

TarotPaAh@gmail.com  

wróżka katowice sosnowiec   Anna Danielczyk: „Poprzez układ wróżebny, wróżka widzi życie i okoliczności towarzyszące problemom. Często zwraca uwagę na aspekty sprawy czy samej osoby klienta, które są pomijane, niedostrzegane, a które mają silny wpływ na sytuację.

Wróżka Katowice Sosnowiec

Każda wróżba, jest jakością wyjątkowo indywidualną i przebiega w inny sposób. Są rożne formy wykładania wróżby. Odbywa się to w kontakcie bezpośrednim, bądź e- mailowym, przez internet. Obie formy są dobre. Lubię mieć więcej czasu na rozłożenie kart, wtedy przygotowuję się uprzednio intencjonalnie, obserwuję otaczającą mnie energię.

Myślę jednak, że wybór sposobu wróżenia jest naturalny dla klienta i wyrażający potrzeby osobiste, jak daleko chce sięgnąć, odkryć sens swoich problemów. Dlatego każda forma jest dobra.”      

 

 

 

 

 

 

Strona dla haseł: Wróżka Katowice, Wróżka Sosnowiec, Wróżka Dąbrowa Górnicza, Wróżki Katowice, Tarot Katowice, Wróżka Mysłowice