Przejdź do treści

Wróżka Aneta

Wróżka w Mysłowicach

 

Pani Aneta Szulc jest jedną z najlepszych Wróżek przyjmujących na Śląsku. Jej zdolności ezoteryczne przejawiały się już w dzieciństwie. Aurę widziała od zawsze a zdolność Jasnowidzenia rozwijała się przez lata. Swoje zdolności otrzymała w spadku po Dziadku, który był znanym i cenionym Wróżbitą.
W Tarocie zakochała się ponad 20 lat temu i jemu poświęciła większość swojej energii na zgłębianie tajników wróżenia. Posiada wykształcenie psychotroniczne w zawodzie radiesteta, astrolog, wróżbita. W 2006 roku ukończyła Studium Psychotroniki im. Juliana Ochrowicza w Krakowie, broniąc pracę dyplomową z astrologii. Pisuje do „Nieznanego Świata”.
Jest również autorką  kursów dla początkujących oraz zaawansowanych Tarocistów.

 

 

            Kim jest Wróżka Aneta?

 

Matką, Żoną, Tarocistką; a pierwsze czym urzeka to uśmiech. Ten koi nerwy nie tylko zestresowanych i przygnębionych klientów, ale i zaraża dobrym humorem. Jej otwartość oraz wewnętrzny spokój dają każdemu poczucie, że znalazł się u osoby, której może powierzyć swoje problemy i poszukać rady, którą na pewno otrzyma. Jest też perfekcjonistką, co przekłada się na dokładność rozkładów oraz wróżb. Karty na pewno nie będą bezwładnie przed nią leżeć ale opowiedzą historię Twojego życia. Jej aura emanuje kolorem pomarańczowym, który odpowiada ciepłu, twórczości oraz wewnętrznej mądrości – a ich braku zarzucić Pani Anecie nie można.

 

 

            Wróżka Aneta w pracy.

 

Jak każdy Tarocista, Pani Aneta również ma swoją ulubioną Talię. Tą jest klasyczny Rider-Waite. Talia znana i ceniona przez każdego Wróżbitę.

Przez lata praktyki opanowała do perfekcji jedne z najtrudniejszych rozkładów, którym się posługuje na co dzień w pracy. Rozkład 12 Domów Astrologicznych, pozwala na wnikliwą analizę sytuacji życiowej, miłosnej, zawodowej, zdrowotnej i karmicznej.
Klienci stali przychodzą już z konkretnym problemem po poradę. Nowi, z ciekawości, nie wiedząc czego się spodziewać, odkrywają odpowiedzi na pytania których głośno bali się wypowiedzieć.
Fakt, iż Pani Aneta zajmuje się tylko Tarotem, sprawia, że jest ona specjalistką w tej dziedzinie oraz potrafi każdego wesprzeć radą, za jego pomocą.