Przejdź do treści

Wróżka w Mysłowicach

 

            Niedawno byłam u znajomej, która z racji swego chorobliwego racjonalizmu, zawsze prosi, abym sprawdziła coś przed nią, zanim spróbuje czegoś nowego w ezoteryce.
Tym razem chciała wybrać się do Wróżki w swoich okolicach. Moja rola? Wybrać się pierwszej i sprawdzić jaką Wróżką się okaże Pani przyjmująca w nowo powstałym punkcie ezoterycznym –  w Domu Przestrzeni.

 

            Pierwsze co przykuło moją uwagę, to nietuzinkowe, czerwone okno. Zachęcało aby wejść i zobaczyć jakie tajemnice za sobą kryje.
Po wejściu do środka, wita mnie uśmiechnięta Pani Izabela i zaprasza do swojego stolika, gdzie czekała już talia i zapalona świeca. Niebieskie ściany uspokajają i tworzą aurę bezpieczeństwa.  

Czuć delikatną woń kadzideł. Co będzie dalej?

 

            Usiadła przede mną ciepła i otwarta Kobieta. Podaje mi talię i prosi o trzy przełożenia; to już dobry znak – każda Wróżka powinna pozwolić swojej talii poczuć energię osoby, której wróży.

O nic nie pyta. Rozkłada karty przed sobą w jednym ciągu i wyciąga je po kolei.
Zaczyna mówić. Ja nie muszę się odzywać. Opowiada o rodzinie, przyjaciołach, pracy, marzeniach… Miło się słucha jej spokojnego i opanowanego głosu, tym bardziej, że wszystko o czym mówi ma pokrycie w rzeczywistości.
Na moje pytania odpowiada szczegółowo. Nie stara się ukryć tych mniej miłych informacji, ale zaraz dodaje co można zrobić aby nieprzyjemności uniknąć.
 Na koniec dodaje: „Nasze drogi się jeszcze spotkają”.
Szczerze mówiąc nie wiedziałam o co może jej chodzić. Sama w żaden sposób nie jestem ze Śląskiem związana i rzadko tu bywam. Aż tu nagle niespodzianka. Po dwóch miesiącach mam przyjemność przybliżyć Państwu jej osobę. 

 

 

Wróżka w Mysłowicach
Wróżka w Mysłowicach

Wróżka w Mysłowicach