Przejdź do treści

Uzdrawianie – Katowice

Istnieje ich wiele odmian ale jakkolwiek by tych metod nie nazwać, wszystkie opierają się na przekazie energii (lub jej wibracji) od lub za pośrednictwem doświadczonego uzdrowiciela, do osoby potrzebującej, chorej.

 

Na czym polega uzdrawianie ?

W większości przypadków choroby mają odzwierciedlenie w wewnętrznej dysharmonii energetycznej. Początkiem najczęściej bywa trauma która destabilizuje psychikę, wywołuje wewnętrzny konflikt ten zaś, pozostawiony sam sobie, prowadzi do powstania blokady energetycznej u cierpiącego. Blokada taka poważnie zaburza obieg energii osobistej i w dalszych konsekwencjach może doprowadzić do złej pracy organizmu. Uzdrowiciel rozpuszcza zaburzenie lub przenosi je poza ciało pacjenta (oczyszczenie), szeroko stosuje się również doładowanie miejsc osłabionych oraz równoważenie energii ciała.

Najlepsze efekty w odzyskiwaniu zdrowia jest połączenie pracy lekarza, uzdrowiciela oraz dążenie do poznania swojej duszy.

 

Skorzystaj z fachowej pomocy. Zarezerwuj termin i spotkajmy się by pomóc przywrócić równowagę Zdrowia.

Bioenergoterapeuta Bartosz Kazibudzki specjalizuje się w uzdrawianiu na odległość, kiedy nie ma możliwości dojazdu do naszego gabinetu.

Polecamy: ScalenieDuszy.pl

Uzdrawianie Katowice