Przejdź do treści

Złe Uroki

Uwaga! W odpowiedzi na nadsyłane prośby o pomoc w sprawie zdejmowania klątw, odczyniania uroków, klątw rodzinnych, podajemy kontakt do osoby która się tym zajmuje w sposób sprawdzony:

Bartosz Kazibudzki – Kontakt  >> [kliknij]

Należy prócz opisu przypadku, załączyć aktualne zdjęcie u której podejrzewa się klątwę, urok, złorzeczenie. Jest to kompletna analiza osoby pod kątem obecności uroków, klątw, wpływów wampirów energetycznych, negatywnych energii, duchów, blokad na czakrach

W życiu napotykamy wiele wyzwań. Czasem odnosimy porażkę, czasem sukces.

Niekiedy jednak przyjrzeliśmy się już sobie tyle razy, zrobiliśmy wszystkie potrzebne kursy, napisaliśmy wspaniałe CV, a mimo to dalej nie możemy znaleźć pracy. A może mimo najszczerszych chęci i pozytywnego nastawienia dalej nie potrafimy znaleźć wartościowego partnera. Wydaje nam się, że coś stale sprowadza nas na manowce. Mimo starań nie potrafimy dostrzec właściwego wyjścia z sytuacji, rozwiązania problemu i ciągle kończymy tak jak zaczynaliśmy.

Mimo iż technologiczne żyjemy w XXI wieku wystarczy kilka chwil na przejrzenie forów i stron internetowych by zobaczyć że wiara w magię, klątwy i uroki jest równie silna jak przed wiekami. Nic nie dzieje się bez przyczyny, przyjrzyjmy się zatem bliżej temu problemowi.

Działać pod wpływem uroku, zauroczyć kogoś, tfu, na psa urok- pojęcia te są nieodłączną częścią języka polskiego, ale czy wiemy co to znaczy? Urok u Słowian. Rok, rdzeń naszego uroku u Słowian to nadprzyrodzona siła, która rządziła życiem ludzkim. W wierzeniach słowiańskich urok rzucano by ukarać nieszczęśnika za jego przewinienia, urok był następstwem wyroku i sprowadzał na winnego chorobę lub śmierć. Pop, kobieta niosąca puste wiadro lub zając posiadali ”urocze oczy”, jeśli spojrzeli oni lub pochwalili dziecko kończyło się to tragedią tragedią. Jest to przykład wierzeń zwanych złym okiem, o których będzie jeszcze mowa.

Złe Uroki
Złe Uroki

By odczynić urok spluwano przez ramię lub rzucano na ziemię szpilkę, by symbolicznie wykupić się, lub oddalić złe zaklęcie. Co to jest urok? Urok to rodzaj zaklęcia, złego życzenia, które dotyczy konkretnego aspektu życia człowieka, np sfery finansowej, zdrowotnej, uczuciowej, a nawet precyzyjnie ustalonych wydarzeń- awansu, wypadku itd. i jest rzucany na osobę, która pod wpływem uroku nie potrafi odpowiednio pokierować sytuacją i sprowadza na siebie w tej sferze same katastrofy.

Urok zakrzywia percepcje, zafałszowuje obraz rzeczywistości danej osoby, dzięki czemu postępuje ona zgodnie z wolą rzucającego urok. Mówi się również o dobrych urokach, ale z definicji nie nazywamy ich już urokami, a zaklęciami.

Kto rzuca uroki?

Niektórzy ludzie rodzą się z w większą niż inny wrażliwością na energie subtelne oraz zdolnością ich kontroli. Jest to wynikiem ich karmy, lub genów. Swój dar mogą wykorzystać różny sposób. Niektórzy trenują swoje umiejętności by leczyć, wspomagać rozwój duchowy, pomagać innym przezwyciężać ich problemy, lub zajmują się właśnie łamaniem klątw czy ściąganiem uroków. Inni jednak używają swoich zdolności w sposób niemoralny, szkodząc innym.

Urok rzucony przy pomocy magicznych rytuałów przez wysoko wykwalifikowanego ezoteryka jest wyjątkowo trudny do ściągnięcia. W internecie znaleźć można wiele ofert rzucania uroków i klątw. Jeśli pomyślimy jednak o konsekwencjach takiego działania, warto zastanowić się zanim zawiść i pragnienie zemsty skłoni nas do tego typu działań. Wielu z posiadających moc nie zdaje sobie jednak z tego sprawy. Zazdrosna o nasz nowy samochód sąsiadka nie wie o tym, że jej złorzeczenia stają się rzeczywiste i czeka nas lawina usterek.

Tego typu uroki nie są jednak zbyt silne i łatwiej się przed nimi obronić. Jeśli ktoś z otoczenia życzy nam źle od dłuższego czasu to tego typu energia może się zmaterializować i zadziałać podobnie do uroku. Niekiedy urok dosięgnie nas gdy naraziliśmy się komuś swoim postępowaniem, postępowaliśmy niegodziwie lub chełpiliśmy się swoją pozycją, zdolnościami czy majątkiem. Kiedy już zorientujemy się, że dosięgła nas słuszna kara, pora zabrać się za odpracowanie karmy… i cieszyć się, że nie rzucono na nas znacznie groźniejszej klątwy.

Jak rozpoznać, że jestem pod wpływem uroku?

Trudno jest rozpoznać samemu, że jest się pod wpływem uroku. Teoretycznie jednak czas działania każdego zaklęcia jest ograniczony. Lepiej jednak zorientować się wcześniej, niż wtedy gdy rozlejemy mleko. Jeśli widzimy, że dotyka nas seria dziwnych wypadków lub coś w naszej świadomości zmieniło się diametralnie, bez wyraźnych przyczyn, zastanówmy się na ile nasze działanie zgodne jest z dotychczasową wizją naszej osobowości.

Dobrze było by ustalić też, kto potencjalnie mógł rzucić na nas zły czar i dlaczego. Niewątpliwie osoby które rozwijają się duchowo są odporniejsze, a także mają większą szansę na samodzielne rozwiązanie problemu. Nawet jeśli nie zorientują się, że przyczyną ich problemu jest urok, to potraktują to jako blok do przepracowania.

Jeśli jednak nie mamy doświadczenie w tej materii a podejrzewamy że ciąży na nas urok warto udać się do specjalisty. Najlepsi z nich nie tylko uwolnią nas od złego czaru ale wzmocnią naszą energetykę i czakry, dzięki czemu na przyszłość staniemy się trudniejszym celem.

Jak chronić się przed urokiem?

To czy dosięgnie nas rzucony czar zależy od naszego wewnętrznego systemy energetycznego.

Jeśli posiadamy silną i zdrową energetykę, jesteśmy pełni pozytywnych emocji, miłości i wolności, zadziała to jak tarcza przeciwko złym zaklęciom. Urok odbije się wtedy i wróci do rzucającego, co przysporzy mu nie lada problemów. Dlatego ważne jest by dbać o swoje zdrowie psychiczne i duchowe. Czyste sumienie i pogodne podejście do życia znaczą więcej niż wiele rytuałów ochronnych.

Warto sprawdzić:

jak odczynić urok