bezpośredni telefon do wróżki: 533 700 935

Jasnowidzenie

Czym jest jasnowidzenie? Jakie są odmiany jasnowidzenia? Czy jasnowidzenia można się nauczyć? Czy jest to zdolność dziedziczona?

 

Temat jasnowidzenia pojawia się w wielu artykułach, na forach i na stronach internetowych. Nawet w mediach oferowane są usługi jasnowidzów. Na wizji siedzi jakiś pan lub pani i odpowiada na pytania zadane przez telewidzów.

(więcej…)

Kim jest Jasnowidz [ Warszawa ]

Wie pan co? 
– Wiem – odpowiada jasnowidz

Czym jest jasnowidzenie? Tak technicznie to nie mam pojęcia.

Mogę jedynie powiedzieć, że to seria obrazów, wiedzy przychodzącej „znikąd”, zapachy, symbole, czy odczucia dotyczące konkretnej sprawy. Każdy z nas, widzących ma inne postrzeganie, inną technikę. Ciężko wiec mi powiedzieć jak widzą inni, za to wiem jak widzę ja.

Czasem można znaleźć w sieci opowieści osób które twierdzą że taki dar to obciążenie, prawie przekleństwo. No cóż – pozostaje mi jedynie serdecznie im współczuć.

Jak to jest być mną… To jest tak, że budząc się rano czuję jak budzi się świat i cieszy razem ze mną, jest tak, że czuję wszechogarniającą miłość która go buduje, to jest tak że czuję śmiech bogów wszelakich i opiekunów, i aniołów. A czasem jest tak, że czuję paskudne zapachy, smutek ludzi, ich nie zawsze ładne myśli.

Czy to jest obciążenie? Nigdy tego tak nie postrzegam. Śmiech Świata gdy się budzi zupełnie wynagradza mi inne dyskomforty.

Przychodzi facet do jasnowidza.
..(puk puk)..
– Kto tam ?
– A do diabła z takim jasnowidzem!

Ludzie są ciekawscy i czasem chcą coś wiedzieć ze zwykłej ciekawości. I tych lubię najbardziej. Wścibstwo jest całkiem zdrowe i jako jedno z nielicznych najczęściej nieobliczone na konkretny efekt. Czyli można powiedzieć, że nie ma nic bardziej bezinteresownego niż zdrowe wścibstwo. Kiedy więc przychodzi do mnie ktoś i z małpiej ciekawości pyta; kim byłem w poprzednim wcieleniu?, albo; jaki mam kolor aury? to to jest fajne. Gorzej jeżeli przychodzi bo ma cel. Celu nie lubię jakoś szczególnie, a jeżeli jest do tego obliczony na leczenie się z kompleksów, to już w ogóle. Takie podejście prawie zawsze zwiastuje osobę bezkrytyczną, pozbawioną dystansu i najczęściej kompletnie nie mającą poczucie humoru. Tu zaczyna się często od pytania; jaka jest moja misja w tym świecie?

Ja wszystkim życzę dobrze więc co za tym idzie, żeby nie musieli mieć misji… Bawcie się trochę, bawcie – Ci u góry lubią i doceniają zabawę, o ile nie jest czcza i pusta.

– Z czego pani wróży?
– Z chęci zysku…

Ktoś przychodzi do mnie zadaje pytanie i…?

Ja mam swoje sygnały czytania. Wybrałam sobie spojrzenie w oczy. Mogą być na zdjęciu. W sumie wolę jeżeli są na zdjęciu …

Tak naprawdę nic nie jest potrzebne do rozciągnięcia wizji. To co nas otwiera na wizję dla danej osoby to jedynie znak umowny, bardzo potrzebny. Żeby nie zwariować potrzebny.

Wizje są różne, czasem to jest obraz, czasem wiedza, czasem seria emocji lub zapachy. Bywa i tak, że słyszę imiona i one najczęściej są istotne.

Co by to było, gdym miała tak non-stop? No raczej klops by był. Jakoś mi się nie uśmiecha ot, głupie wyjście na zakupy, kiedy znienacka włączają mi się widzenia. O prowadzeniu samochodu już w ogóle nie wspomnę…

A tak wiem że mam pewne mechanizmy i one dają mi kontrolę na sobą samą.

Lubię kiedy jest zabawnie i lubię się cieszyć tym co mam. Tak też jest i z widzeniem. Nie ma co nastawiać się na wykorzystywanie w koniecznie bardzo wysokich celach. No chyba że zalicza się do nich dobra zabawa.

Nie lubię określenia jasnowidz. Wolę myśleć o sobie jako nietypowym detektywie. 

Agnieszka Orzechowska

 

 

 

 

jasnowidz warszawa

Jasnowidz Wrocław

Agnieszkę Orzechowską miałam przyjemność poznać w dość burzliwym okresie mojego życia, pomogła mi zinterpretować pewien sen.
W międzyczasie pojawił się również problem z Opiekunem, ale z pomocą wizji Agnieszki, jej wiedzy jak i wsparcia, wszystko dało się wyjaśnić.
Niejednokrotnie miałam oczyszczaną przez Agnieszkę energetykę oraz aurę, co zaowocowało tym że ani byty, ani duchy nie stanowiły już takiego problemu.

Wraz z upływem czasu i chęcią rozwoju postanowiłam zająć się Reiki. W tym czasie również dostałam od niej ostrzeżenie, że coś złego może się zdarzyć. Zignorowałam to ostrzeżenie, jak również te które kierowała do mnie podświadomość, i pojechałam na inicjację do ***, do mężczyzny który wykorzystywał młode, ładne dziewczyny seksualnie wmawiając im naprawdę niewiarygodne bzdury. Zrozumienie tego jednak zajęło mi odrobinę czasu, a następstwem tego było pojawienie się cienia, oraz zniszczenie energetyki. To Agnieszka wraz z pewnym szamanem pomagali mi po tym wydarzeniu oraz zapewniali wsparcie duchowe i moralne narażając się na zszarganie opinii, jako że dopiero niedawno wyszły na jaw machlojki tego pseudo-mistrza Reiki.

Około roku zajęło mi doprowadzenie się do porządku z ich pomocą, pokazali mi również techniki pomocne w tym dzięki czemu potem wiele mogłam już robić sama. Przekonałam się że bogate doświadczenie, otwartość oraz życzliwość Agnieszki są najlepszą gwarancją rozwiązania nietypowych problemów na jakie można natrafić.

Atheo, Wrocław

Jasnowidz – Śląsk

Choć moje jasnowidzenie nie jest perfekcyjne, często odnajduję sedno problemu właśnie w ten sposób. Najczęściej w trakcie prowokowania obrazu pojawia się wiele symboli i idąc tym tropem obserwuję jaki proces zachodzi u klienta, co jego podświadomość zepchnęła w cień.

To jednostki budują ludzkość i ja widzę dla jednostek. Porady, oczyszczenie energii i karmy, zabiegi uzdrawiania jakie wykonuję, w znacznej części bazują na jasnowidzeniu. W wielu przypadkach już sama ocena trudnej sytuacji z zewnąrz wspomagana widzeniem na planie energetycznym czy karmicznym jest bardzo pomocna. Pomagałam w takich wypadkach jak niespodziewane otwarcie czakr lub kundalini czy niekontrolowane wyścia z ciała. Również przy tłumaczeniach snów przydatny jest intuicyjny wgląd.

Jako jasnowidz wiem, jaka jest przyczyna Twoich niepowodzeń w miłości, biznesie. Mogę powiedzieć jaki obecnie jest stan twojej aury, co w chwili obecnej jest istotne w Twoim życiu, ; gdzie powstają zaburzenia energetyczne, które z czasem mogą zamienić się w ognisko chorobowe. A przecież można je uzdrowić zanim zajdzie potrzeba interwencji lekarza. (nie jest jednak przyjęte stawianie takiej oceny ponad diagnozę lekarską).

 

Kontakt:

 

Basia: W mojej rodzinie od 3 pokoleń bardzo źle się dzieje, zwłaszcza mężczyznom, ja z kolei mam poważne problemy ze sobą. noszę się z zamiarem uzyskania pomocy od kogoś już bardzo długo, ale wciąż wydaje mi się, że spotykam tzw. naciągaczy.zresztą odkąd urodziłam dziecko stukrotnie bardziej zależy mi na poważnej pomocy. pozdrawiam i czekam na wiadomość. wówczas opiszę, o co chodzi.

W wizji jest Pani w stroju sportowym, paląca papierosa, zachowująca się nerwowo.
(…)
Z drugiej strony, albo często korzysta pani z biegów (jogging) na świeżym powietrzu w słońcu, albo jest to dla pani bardzo wskazane.
Dodatkowo, wizje: zatyczka do aparatu-obiektywu oraz (…)
nie umiem ich rozszyfrować.

Basia:Bieganie, tak!!! wczoraj zakupiłam strój sportowy żeby biegać i wytyczyłam z mężem trasę! a obiektyw – marzeniem mojego życia jest pracować jako fotograf! nawet poszłam na drugie studia, żeby mieć taki zawód. niestety teraz nie mam na to kompletnie czasu, a wiem, ze jest to moja droga życiowa – fotografia!!!kocham Słońce, wiem, że mam go dużo i chcę wrócić do czasu, gdy miałam go więcej.

jasnowidz śląsk

Jasnowidz – Katowice

Na czas remontu lokalu polecamy panią Agnieszkę Orzechowską, Jasnowidz, w kontakcie telefonicznym lub internetowym.