Przejdź do treści

Jasnowidz – Śląsk

Choć moje jasnowidzenie nie jest perfekcyjne, często odnajduję sedno problemu właśnie w ten sposób. Najczęściej w trakcie prowokowania obrazu pojawia się wiele symboli i idąc tym tropem obserwuję jaki proces zachodzi u klienta, co jego podświadomość zepchnęła w cień.

To jednostki budują ludzkość i ja widzę dla jednostek. Porady, oczyszczenie energii i karmy, zabiegi uzdrawiania jakie wykonuję, w znacznej części bazują na jasnowidzeniu. W wielu przypadkach już sama ocena trudnej sytuacji z zewnąrz wspomagana widzeniem na planie energetycznym czy karmicznym jest bardzo pomocna. Pomagałam w takich wypadkach jak niespodziewane otwarcie czakr lub kundalini czy niekontrolowane wyścia z ciała. Również przy tłumaczeniach snów przydatny jest intuicyjny wgląd.

Jako jasnowidz wiem, jaka jest przyczyna Twoich niepowodzeń w miłości, biznesie. Mogę powiedzieć jaki obecnie jest stan twojej aury, co w chwili obecnej jest istotne w Twoim życiu, ; gdzie powstają zaburzenia energetyczne, które z czasem mogą zamienić się w ognisko chorobowe. A przecież można je uzdrowić zanim zajdzie potrzeba interwencji lekarza. (nie jest jednak przyjęte stawianie takiej oceny ponad diagnozę lekarską).

 

Kontakt:

 

Basia: W mojej rodzinie od 3 pokoleń bardzo źle się dzieje, zwłaszcza mężczyznom, ja z kolei mam poważne problemy ze sobą. noszę się z zamiarem uzyskania pomocy od kogoś już bardzo długo, ale wciąż wydaje mi się, że spotykam tzw. naciągaczy.zresztą odkąd urodziłam dziecko stukrotnie bardziej zależy mi na poważnej pomocy. pozdrawiam i czekam na wiadomość. wówczas opiszę, o co chodzi.

W wizji jest Pani w stroju sportowym, paląca papierosa, zachowująca się nerwowo.
(…)
Z drugiej strony, albo często korzysta pani z biegów (jogging) na świeżym powietrzu w słońcu, albo jest to dla pani bardzo wskazane.
Dodatkowo, wizje: zatyczka do aparatu-obiektywu oraz (…)
nie umiem ich rozszyfrować.

Basia:Bieganie, tak!!! wczoraj zakupiłam strój sportowy żeby biegać i wytyczyłam z mężem trasę! a obiektyw – marzeniem mojego życia jest pracować jako fotograf! nawet poszłam na drugie studia, żeby mieć taki zawód. niestety teraz nie mam na to kompletnie czasu, a wiem, ze jest to moja droga życiowa – fotografia!!!kocham Słońce, wiem, że mam go dużo i chcę wrócić do czasu, gdy miałam go więcej.

jasnowidz śląsk