bezpośredni telefon do wróżki: 604 436 652

Czym jest jasnowidzenie? Jakie są odmiany jasnowidzenia? Czy jasnowidzenia można się nauczyć? Czy jest to zdolność dziedziczona?

 

Temat jasnowidzenia pojawia się w wielu artykułach, na forach i na stronach internetowych. Nawet w mediach oferowane są usługi jasnowidzów. Na wizji siedzi jakiś pan lub pani i odpowiada na pytania zadane przez telewidzów.

Ważne i polecane:

Jasnowidz Śląsk

Jasnowidz Warszawa

Uściślijmy czym jest jasnowidzenie.

Jasnowidzenie w parapsychologii to zdolność umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej.

Wyróżniamy:

1. jasnowidzenie przyszłości – prekognicja

2. jasnowidzenie przeszłości – retrokognicja

3.psychometrię (obecnie termin psychometria oznacza metodę badań psychologicznych) – dawniej było to jasnowidzenie polegające na opisywaniu przedmiotów, miejsc czy osób, zazwyczaj na podstawie jakiegoś przedmiotu. Co więcej, może też obejmować widzenie aury, aniołów stróżów, czy też zaburzenia energetyczne powodujace np. choroby.

Dziewiętnastowieczna literatura ezoteryczna wyróżniała następujące typy jasnowidzenia, według używanych organów ciała subtelnego:

1. jasnowidzenie astralne

2. jasnowidzenie mentalne

3.jasnowidzenie przyczynowe

Odmianą jasnowidzenia jest jasnosłyszenie, w którym informacje docierają w postaci dźwięku.

Czy można zostać jasnowidzem ot tak, czy trzeba urodzić się z takimi zdolnościami?

Zacytuję niektóre wypowiedzi z forum gdzie trwa polemika na ten temat:

„Wszystkiego w życiu można sie nauczyć nawet chodzenia po wodzie tylko trzeba pamiętać aby nic nie robić na siłę. Rozwijanie daru jasnowidzenia może następować tylko w przypadku ogólnego rozwoju duchowego.

Gdy zajmiemy się tylko i wyłącznie trzecim okiem zakłócimy energię w naszym organiźmie .Czy wtedy będziemy przepowiadać przyszłość – tak, tylko w szpitalu psychiatrycznym nikt nas nie weźmie poważnie – bo „zabawy” z czakrą trzeciego oka tak właśnie się kończą.”

„W młodym wieku zauważyłam, że przez moją głowę przemykają pewne obrazy. Taka pojedyncza wizja trwała od kilku setnych sekundy do kilku sekund. Czasem towarzyszyły temu nieprzyjemne uczucia, zazwyczaj te, które miała czuć osoba, której wizja dotyczyła.

Po jakimś czasie okazywało się, że to był przebłysk wydarzeń, które mają się stać w przyszłości. Póki co, jasnowidzenie jest zdolnością, której praktycznie wcale nie opanowałam. Czasem coś mi się przyśni, czasem coś zobaczę.”

„Jedni się rodzą i mają taki dar inni go dostają przez przypadek w związku z jakimiś przeżyciami, a jeszcze inni poprzez rozwój duchowy i rozwój umysłu dochodzą do możliwości jasnowidzenia, prekognicji itd. Myślę ż Tak się składa, że u mnie takie rzeczy są dziedziczone. Wszyscy od strony matki (kobiety) są w jakimś stopniu obdarzone darami.

Ja przykładowo jestem bardziej… Uzdolniona w kierunku jasnoczucia, a w głowie zawsze widzę, jak wygląda dany zmarły/duch/demon/anioł, który mnie odwiedza, więc częściowo też jasnowidzenie… Te zdolności przybierają na sile… Ja trzymam w tajemnicy moje zdolności, jeżeli chodzi o to, że przybierają na sile, ale każdy wie, że wyczuwam zmarłych… Powiedziałam o tym wszystkim tylko babci, bo jej ufam w stu procentach. Wiem, że NIGDY mnie nie zawiedzie… A podpowiedziała mi naprawdę sporo.”

Wiele osób twierdzi, że jasnowidzenia można się nauczyć. W necie można znaleźć oferty kursów jasnowidzenia… Pytanie : czy jest to jasnowidzenie?

Łatwo nauczyć się metody DU- czyli metody doskonalenia umysłu. Wtedy to co widzimy w stanie alfa jest telepatia. Ale telepatia jest jasnowidzeniem? I co tak na prawdę widzimy?

Wiele osób twierdzi, że ma dar jasnowidzenia lub np. jasnoczucia. Potem okazuje się ,że to się kompletnie nie sprawdza… Co widziały zatem lub czuły te osoby? Były to prawdopodobnie jakieś projekcje ich umysłów. Bo skąd pewność , że to co widzę lub czuje jest prawdą?

jasnowidz Andrzej Jackowski

Po rozmowach z osobami , które odwiedzały jasnowidzów okazuje się że niektórych osób część „proroctwa” okazała się prawdą a część nie. Spotkałam osoby, które były u jasnowidzów i okazało się, ze to kompletna bzdura…Spotkałam jednak też osoby które z wizyty u jasnowidza były bardzo zadowolone i prognozy pokryły im się w 80-90%.

Uważam, że rozwijanie daru jasnowidzenia może następować tylko w przypadku ogólnego rozwoju duchowego.

Jasnowidzenie jest wtedy jakby „efektem ubocznym” naszego rozwoju, czymś co się spontanicznie w nas pojawiło.

Gdzie iść do dobrego jasnowidza? Najlepiej zasięgnąć opinii ludzi, którzy korzystali już z usług jasnowidza.

Czy korzystaliście kiedyś z usług jasnowidza? Jakie są wasze doświadczenia ?

Czy ciekawość jasnowidza to pierwszy stopień o piekła ?