bezpośredni telefon do wróżki: 533 700 935

Słowo dywinacja ma rdzeń divine, co oznacza boski, czyli dywinacja, wróżenie, było pytaniem bogów o radę.

Dzięki Tarotowi i kartom klasyczny ta trudna sztuka stała się dostępna dla większego grona osób, jednakże tylko ci, którzy mają dar mogą ja opanować. To tak jak z muzyką czy malarstwem, nie każdy może zostać wirtuozem. Wymaga to talentu i wytrwałości w jego szlifowaniu.

Pewna pani czuła, że coś się psuje w jej małżeństwie. Zapytała wróżki, jak potoczyć się związek. Odpowiedź nie była przyjemna.

Dowiedziała się, ze mąż ją okłamuje i oszukuje. Dostała radę, by zrobić rozdzielność majątkową, bo inaczej za kilka lat zostanie z niczym. Niestety, nie posłuchała rady.

Po jakimś czasie zadzwoniła z pytaniem, co ma robić, bo mąż (były) wyrzucił ją z domu.

Dlaczego podałam ten przykład?

Ponieważ pokazuje, że wróżba jest informacjami, dzięki którym możemy zapobiec nieszczęściom.

 

 

W rozkładzie kart, obserwuję zapis informacji na chwilę obecną i rozwój tych ujawnionych okoliczności w czasie. Przyglądam się uważnie teraźniejszości, która kształtuje przyszłość i przekazuje informacje o obecnej tendencji, czym będzie ona skutkować w przyszłości. Jest w tym logiczna ciągłość.

 

Postaw Tarota

telefon:  793 615 510

Wróżka Izabela 

 

 

postaw tarot 

Decyzja o skonsultowaniu się z osobą stawiającą karty jest konsekwencją wydarzeń życiowych, które powodują że potrzebujemy zasięgnąć dodatkowej informacji, opinii osoby postronnej, po to aby rozwiać wątpliwości, otrzymać wiedzę na temat nurtujących nas pytań.

Jakie On ma plany dotyczące związku? Czemu się nie odzywa ? Czy mówi prawdę ? Jaką ma opinię o drugiej osobie? Czy jest mi wierny i lojalny? Jeśli w związku coś „nie gra”, to czy partner się zmieni? Czy partner który odszedł, wróci?

Przychodząc do osoby stawiającej karty, mamy pewne oczekiwania. Nie zawsze są one konkretne i usystematyzowane.

Czasem przychodzimy z pustką, którą chcemy wypełnić dobrymi wieściami, odnaleźć nadzieję, znaleźć wyjście z dręczącej sytuacji. A takie sytuacje są związane są najczęściej z ludźmi wokół nas.

Relacje z bliskimi są bardzo ważne, a miłość to silna energia. Jest dobrze widoczna w kartach tak jak i zaburzenia i problemy w związku.

Kwerent (czyli osoba zgłaszająca się po wróżbę) przychodzi z pytaniem dotyczącym sfery zawodowej, chce uzyskać informację o pracę, o awans, o zagrożenia. Jednakże karty, pomijają temat sfery zawodowej i układają się w układ uczuciowy, wymagający uporządkowania, co wpływa na palący klienta temat pracy.

Okazuje się w ten sposób, że źródłem problemu, jest brak satysfakcji w relacjach, złamane serce, lub coś innego, co należy „wyczyścić”, przemienić w sobie, by nie tamować dobrej passy.

To, że są to dwie różne sfery życia, to tylko pozorność . Na pomyślność, składają się elementy różnych sfer życia. W tym przypadku, uraz do kobiet klienta, jest blokadą w pracy gdyż np. szefem zainteresowanego, jest kobietą albo jego klienci są w głównej mierze płci pięknej. Sam zainteresowany natomiast, swoim zranionym sercem, negatywnym nastawieniem „odpycha” możliwości docierania do potrzeb współpracowników albo klientów, co wpływa na efektywność i wynik ekonomiczny w pracy. Ciągnie za sobą kulę u nogi, którą trzeba odciąć bo o nią się „potyka”.

Bywa tak, że przychodzimy z pytaniami, na które karty pozornie nie udzielają odpowiedzi. Wskazują jednak na inne informacje o których chcą rozmawiać by zwrócić uwagę na ważniejszą sferę.

Rzeczy które nas absorbują, czasem są tylko zasłoną przykrywającą coś ważnego w życiu. Dlatego wolę patrzeć głębiej. Czasem nie ma potrzeby i czasu analizować dalekie przyczyny problemów, kiedy potrzeba decyzji już teraz. A takimi sprawami są sprawy pracy i pieniędzy.

Czy dostanę prace? Czy utrzymam się w pracy? Czy mam szanse na awans? Czy powinienem zmienić pracę? Czy mogę założyć własną firmę? Czy warto wejść w spółkę?

Karty pokazują potencjał z którym przychodzi klient. Z tego punktu wychodzę kilka kroków do przodu, w przyszłość aby zobaczyć w którym kierunku zmierza życie, jak rozwijają się wcześniej podjęte decyzje, co doprowadziło do obecnej sytuacji oraz okoliczności towarzyszące.

Inna osoba, biznesmen, przyszła z pytaniem, czy warto robić interesy z pewnym człowiekiem. Odpowiedź była „Chociaż interes dobry, nie warto wchodzić w spółkę, ponieważ osoba jest niewiarygodna, więcej mówi niż potrafi”. Niestety biznesmen zapatrzony w zyski, usłyszał pierwszą część zdania (interes dobry), a puścił mimo uszu. Okazało się, że zyski zjadły kary za złamanie przepisów związanych z przetrzymywaniem towaru.

Chociaż panuje opinia że kwestie zdrowotne to domena lekarzy i bioenergoterapeutów, we wróżbach kłopoty ze zdrowiem są również całkiem dobrze widoczne.

Wróżenie jest taką umiejętnością, w której potrzebne są szerokie zasoby osobiste, tak energetyczne, jak i ogólnej wiedzy oraz kontakt ze sferą duchową. Nieodzowna jest doskonała obserwacja, wysoki stopień rozwoju empatii, intuicji, co przekłada się na „wyczuwanie kart”.

Postaw Tarota

Tego nie da się nauczyć na kursach czy z książek, gdzie uczy się znaczenia kart. Tego uczy życie, uczuciowość, obcowanie z materią i energiami. To jest zakres, który należy rozwijać, żeby wróżba okazywała się trafna i pomocna, bo interpretacji jednego rozkładu, może być dziesiątki, a tu trzeba zobaczyć tą jedną, właściwą dla klienta.

 

Karty Tarota Stawiam w kontakcie bezpośrednim w gabinecie, bądź e-mailowym, przez internet. Obie formy są dobre.

 

Lubię mieć więcej czasu na rozłożenie kart, wtedy przygotowuję się uprzednio intencjonalnie, obserwuję otaczającą mnie energię i korzystam z dodatkowych wskazówek z otoczenia.

Stare prawo magii mówi „Energia płynie za uwagą”. Dzięki temu można wróżyć przez internet.. Gdyby do czegoś porównać… nadajnikiem jest klient, odbiornikiem wróżka, a głos, imię i data urodzenia łączem. Dzięki nim łączę się z daną osobą i jest w stanie nawet rzez telefon czy internet przepowiedzieć przyszłość.